İNSANKAYNAKLARI İÇERİK YÖNETİMİ PAKETİ

Büyük bir aile misiniz? İntranet veya bulut tabanlı yönetim sistemi satın aldınız ve personelinizi yeterince içeride tutamıyor musunuz? Daha katılımcı bir ekip için içerik yönetim paketlerimizi kontrol edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, video içeriğinden, özel gün röportajlarına, ekip fotoğraf çekimine, güncel haberlerin araştırılması ve mobil sistemde paylaşılması üzerine hizmetler veriyor. Geniş ekibimiz insan kaynakları takımının en büyük yardımcısı ve destekçisi...


İşte Ürülerimiz:

ÖZEL RÖPORTAJLAR

Özellikle 100’den fazla çalışanı olan büyük şirketlerde personel çoğu zaman bir birini tanımaz ve şirketin genel vizyonu hakkında bilgi sahibi olmaz. Bu amaçla, bazen çalışanlardan, bazen de tepe yönetimden birileri ile hem yapılan işler, hem de şirketin gittiği yön hakkında röportajlar yapmak iyidir. Bu röportajlarda “sizi tanıyabilir miyiz?” sorusu genelde sorulur ki, bu da insanların bir birini tanıması açısından elzemdir.

ÖZEL VİDEO HAZIRLAMA

Özel günlerde, yılbaşı, bayram, noel, hanuka, şirket kuruluşu, bir ödül alma, işte her neyse bu, tatlı bir video ile kutlanması gereken, biz sizin için o çekimi yapar, montajlar ve şirket içinde yayılmasını sağlarız.

EKİP HABERLERİ VE RÖPORTAJLARI

Farklı ülkelerde temsilcilikleri olan küresel bir aile misiniz? Ya da ülke çapında çok sayıda şubesi olan büyük bir aile misiniz? Ya da aynı çatı altında çalışan geniş bir aile misiniz? Ama unutmayın büyük bir şirket ailesi satıştan, pazarlamaya, IT’den İK’ya, muhasebeden idari işlere kadar birçok takımdan oluşur. Mükemmel bütün, mükemmel ekiplerle birlikte var olabilir ve bu ekipleri tanıtmak gerekir ki İntranet sisteminiz veya iç bülteniniz daha canlı ve motive edici olsun.

GÜNCEL HABERLER

Sinema, tiyatro, spor, kültür sanat, çevre haberleri. Bizim ekibimiz, çalışma arkadaşlarının ilgi alanlarına yönelik, kültür sanattan, tiyatroya, sinemaya ve hatta çevreye dair dünyada olup bitenleri derler ve intranet sisteminizde yayınlanmasını sağlar. Daha canlı bir kurum içi sosyal medya için neden daha fazla bekleyesiniz. Hemen bizi arayın

ÖZEL GÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Şirketinizin özel günleri unutulup gidilmesin. Bir futbol turnuvası, belki bir çaya tavla turnuvası, belki de yılbaşı kutlaması ya da özel birisi için bir araya gelinen yemekli bir toplantı, önemli bir gece gibi işlerde bizi çağırın, gelelim unutulmaz günleri, silinmez fotoğraf kareleri haline getirelim.

İntranet sisteminiz boş kalmasın, onu daha canlı, aktif bir içerik yönetimi ile destekleyelim...

Bunun için bizi arayın.... Bilgi için tıklayınız....


Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin...

Güncel etkinliklerimizden, duyuru ve haberlerimizden ilk siz haberdar olun